Nahoru
Vánoce na Hlubočce
Vánoce na Hlubočce
Celý článek

AKCE NAŠEHO PARLAMENTU

Barevný týden, Den bez batohu, Den ve sportovním oblečení.

    Na naší škole od začátku tohoto školní roku proběhlo již několik akcí, které inicioval Školní parlament. Hned v září se uskutečnil „Barevný týden“. Žáci od pondělí až do pátku chodili do školy oblečeni podle daných barev. Akce se setkala s pozitivním ohlasem – což je ostatně vidět i na fotografiích.

     Pro měsíc říjen si děti vymyslely „Den bez batohu“. Žáci měli za úkol donést své učebnice v čemkoliv jiném, jen ne v batohu. Nadšení a kreativita našich žáků byla úžasná. Jen pro zajímavost – někteří dorazili do školy s nákupním košíkem, popelnicí anebo s věšákem na prádlo.

   V listopadu jsme s dětmi připravili „Sportovní den“. Jak už sám název napovídá – žáci měli do školy dorazit ve sportovním úboru. Je vidět, že žáky tyto mimoškolní aktivity velmi baví. Uvidíme, co si Školní parlament připraví na další měsíce.

Kalendář akcí

Naši partneři

Jak se k nám dostanete

close
Tato webová stránka používá cookies
Tato webová stránka používá nezbytné technické cookies pro zajištění správné funkcionality webu. Dále může web používat cookies pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely.
Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.
Nastavení cookies
Tyto webové stránky využívají cookies pro zajištění správné funkcionality webu, pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely. Zde můžete přijmout či odmítnout některé druhy cookies, které nejsou nezbytné pro základní funkcionalitu webu. Svůj souhlas můžete kdykoliv v budoucnu odebrat či znovu udělit.
Základní technické cookies
Tyto cookies jsou nutné pro základní funkcionalitu webu. Patří sem například přihlašování uživatelů, nebo uložení informací o souhlasu s ostatními cookies.
Analytické cookies
Analytické cookies ANONYMNĚ ukládají data o pohybu na stránkách, stráveném času u jednotlivých stránek apod.
Marketingové cookies
Marketingové cookies sledují návštívené stránky uživatele a jsou využívané k cílené reklamě u služeb jako je např. Facebook, Seznam nebo Google.