Upřesňující informace k prezenční výuce ve dnech 19. 4. - 23. 4.2021

Vloženo: 15.4.2021 | Zobrazeno: 380x

Vážení zákonní zástupci,

od pondělí se k prezenční rotační výuce vrací 2. třídy, 5. třídy a třídy IV. A a IV. D.

Přípravná třída pokračuje v prezenční výuce i v tomto týdnu.

Vzhledem k nutnosti splňovat řadu pokynů a doporučení níže sdělujeme důležité informace:

• Všichni žáci budou do budovy vcházet i budovu opouštět pouze vstupem z Opletalovy ulice (včetně žáků navštěvujících ŠD). Jedinou výjimkou jsou žáci, kteří z nějakého důvodu dorazí do školy v průběhu dne, ti vstupují hlavním vchodem v Hluboké ulici.
  • Ihned po vstupu do budovy školy bude v testovacích dnech (pondělí a čtvrtek) každý ze žáků nejprve naším zaměstnancem u vchodu nasměrován do testovací místnosti, a teprve poté přejde do kmenové učebny.

• Vstup do školy bude pro žáky, kteří nenavštěvují ranní družinu, otevřen od 7:15 h do 7:45 hodin.

• Provoz školní družiny: 6:00 - 16:00 hodin (ranní družina 6:00 - 7:00)

• Školní jídelna bude v provozu. V ní se budou moci prezenčně stravovat žáci v prezenční výuce, ostatní si mohou stravu odebrat výdejním okénkem.

Radka Tintěrová