Mimořádný úspěch žáků naší školy v okresním kole olympiády v anglickém jazyce

Eliška Dankovčíková zvítězila ve své kategorii.

Ve středu 24.března proběhlo on-line okresní kolo olympiády v anglickém jazyce, které skončilo obrovským úspěchem pro naši školu.

Eliška Dankovčíková ze 7.A s přehledem zvítězila ve své kategorii I.A, kde se utkali žáci do 7. ročníků základních škol.

Pro ilustraci jejího mimořádného úspěchu - soupeřku na druhém místě porazila o neskutečných 15 bodů!

Také zástupkyně starší kategorie Tereza Bieleschová z 9.C se v konkurenci žáků 8. a 9. ročníků neztratila a obsadila pěkné 7. místo.

GRATULUJEME !!!