ISIC Školák
3.6.2020
Objednávky průkazů ISIS Školák, které dorazí do pátku 5.6.2020 budou zpracovány a vystaveny ještě pro školní rok 2019/2020.
Tedy dají se použít ke slevám o prázdninách.
Objednávky po 7.6.2020 budou již vystaveny na období 2020/2021 a  lze je použít až od září 2020.

Festup na UJEP v Ústí nad Labem

Žáci 9. ročníku se 22.10. zúčastnili akce Festup na UJEP v Ústí nad Labem.
Tato akce měla za úkol podpořit dobré nápady v oblasti start-upů, tj. začínajících podniků a ukázat mladým lidem z řad studentů, jak takový nápad přeměnit v prosperující životní náplň.
Žáci měli možnost vyslechnout přednášku humanoidní robotky Rubby Pepper, zástupce firmy Nestlé či majitelky biorestaurace Lucie Beyerové. Zároveň se seznámili s novou aplikací Myia, která se snaží propojit svět nápadů se světem businessu.
Věříme, že tento vhled do světa dospělých bude našim žákům v budoucnu ku prospěchu.