Všeználkova olympiáda - 10. ročník

Vloženo: 5.6.2019
Soutěž pro žáky 1. stupně ústeckých škol.

VŠEZNÁLKOVA OLYMPIÁDA 10. ROČNÍK

Každoročně na naší základní škole pořádáme netradiční, vědomostně zábavnou soutěž pro žáky prvního stupně základních škol v Ústí nad Labem, letos již 10 ročník.

Na Všeználkovu olympiádu se letos přihlásilo dvanáct škol se svými žáky, kteří se nebáli ukázat, co umí, že mají rádi legraci a dobrou zábavu. Každá ze zúčastněných škol nominovala jedno dvoučlenné družstvo dle věkové kategorie, tj. z prvních až pátých tříd.   Během odpoledne bojovalo 120 soutěžících v kláních, jež pro ně neštěmické paní učitelky připravily. Soutěžilo se v pěti zábavných disciplínách „Jak známe pohádky a příběhy, Jak se umíme poprat s logikou, Jak jsme obratní a šikovní, Jak známe přírodu kolem nás, 1. – 2. ročník ještě prokazoval znalosti na stanovišti „Jak známe Ústecko“, 3. – 5. ročník pak v disciplíně „Hravá angličtina“.

K odpočinku po úspěšném klání a v očekávání na vyhodnocení nejlepších tří družstev v jednotlivých kategoriích a tří nejúspěšnějších škol, bylo pro všechny zúčastněné připraveno malé občerstvení.

Nejúspěšnějším družstvům a školám byly předány diplomy a hodnotné ceny.

Všeználek 2019 - výsledky (Velikost: 222.02 kB)