Chutnalo Vám?

Během výuky informatiky se žáci na naší škole učí pracovat s daty, získávat je, zpracovávat je a následně je i prezentovat.

K těmto účelům slouží i jednoduchý dotazník "Chutnalo Vám?", kde se žáci mohou vyjádřit, zda jim jídlo chutnalo.
Z důvodů zabezpečení korektnosti hlasování jsou žáci vyzváni k přihlášení pod svými školními účty. Strach, že budou nějak stíháni za negativní vyjádření o jídle, nemusí mít. Data jsou totiž před prezentací anonymizována, všechny záznamy o hlasujícím jsou tedy odstraněny.

Tak dobrou chuť.