100 let od založení české školy v Neštěmicích

Přípravy jsou v plném proudu

Přípravy na oslavy "100 let od založení české školy v Neštěmicích" jsou v plném proudu.

Stále poptáváme, zda někdo nemá staré fotografie školy, fotografie okolí školy, fotografie starých školních pomůcek. A nejen to. Budeme se snažit zprostředkovat i výstavu věcí, připomínajících dobu minulou. Poptejte se svých rodičů, prarodičů, babiček a dědečků, zda nemají nějaké vzpomínkové věci na zapůjčení.

Půda, sklep či zahradní domek skrývají občas nádherná tajemství. laughing

Skoro jako takové, kdy se při rekonstrukci části školy našel tento časopis z roku 1964

Tak nám držte palce a 14.9.2019 se uvidíme.