Rozcestník
5.12.2019

Rozcestník pro případná hlasování je zde.

Školní družina

Školní družina zajišťuje činnost především pro žáky 0. - 3. ročníku, dle kapacity ŠD i pro žáky 4. ročníku.

Novinky: vchod do školní družiny z Hluboké ulice (vchod do ŠJ)

zaveden docházkový systém na čipy(popis zde (Velikost: 379.42 kB))

prodej čipů ve středu 28. 8. od 7.00-17.00hod ve vchodu do ŠJ a ŠD

poplatek za 1 měsíc 150,- Kč

Pedagogický dozor je zajištěn ráno od 6.00 do 8.00 hod (děti jsou přijímány do 7.15 hod) a po vyučování do 17.00 hod.

Telefonický kontakt – přes číslo školy – 472 731 817, mobil - 736 752 228.

Děti jsou rozděleny podle ročníků a počtu do pěti oddělení s cca 30 žáky. Tato oddělení mají svůj časový rozvrh a výchovný plán přizpůsobený věku a jejich schopnostem. V rámci školní družiny proběhne i kroužek "Sportuj ve škole". Po odpočinku po vyučování a po obědě začínají různorodé aktivity - výtvarné, pracovní, pohybové. Velký důraz je kladen na pobyt venku. Jsou uskutečňovány společné celodružinové akce a projekty. Do školní družiny dítě potřebuje věci na převlečení, podepsaný ručník, notýsek, papírové kapesníky.

Zde je tiskopis pro mimořádné vyzvedávání dítěte z družiny (Velikost: 25.5 kB).

• Žák chodící do školní družiny musí mít správně vyplněn zápisový lístek.
  • Ve školní družině je zaveden docházkový systém na čipy (Velikost: 379.42 kB).
  • Přednost mají žáci z 0. až 2. ročníku a zaměstnaných matek.

Poplatky

Poplatek za školní družinu je stanoven na 150,- Kč za 1 měsíc. Platí se za období září-prosinec(tj.4x150,- Kč = 600,- Kč) v září a za období leden-červen (900,- Kč) v lednu.

Částka se platí převodem na účet školy 0882202359/0800, nezapomeňte uvést jméno a příjmení dítěte a třídu.

Podmínkou přijetí dítěte do ŠD je zaplacený poplatek na příslušné období, zaplacené obědy a zakoupený čip na vyzvedávání dítěte.

Rámcový plán celodružinových akcí pro školní rok 2019/2020- projekty

• Září – "Pohybem pro radost"
  • Říjen – "Šikovné ručičky, bystré hlavičky"
  • Listopad – "Pohádky všude kolem nás"