Počítačová učebna bude otevřena každou středu 7:00 - 7:45 a 12:45 - 14:00.
11.11.2022

Otevřená učebna slouží žákům, kteří nemají možnost přístupu k internetu či nemají odpovídající zařízení k plnění zadaných úkolů. Žáci se předem nikde nenahlašují.

Aktuality

Týmová matematická soutěž MaSo pro žáky šestých až devátých tříd proběhla 9.11.2022.

Zobrazeno: 2058x
SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ KOSTÝM

Zobrazeno: 229x
HLEDÁ SE HARRY POTTER

Zobrazeno: 424x
SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ KOSTÝM

Celkem: 193 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.