Informace Tady nic není :-(

Aktuality

Od pondělí 3. února 2020 do pátku 6. února 2020 jsou jarní prázdniny. Školní družina uzavřena. Školní jídelna uzavřena.

V pátek 31. 1. 2020 jsou pololetní prázdniny. Školní družina je otevřena. Příjem dětí do 7.30 hod. Děti budou mít s sebou pití a jídlo na celý pobyt v ŠD. Školní jídelna nevaří.

Třídní schůzky na 1. stupni a konzultace na 2. stupni se konají v úterý 14. ledna 2020 od 16.00hod. Z důvodu lyžařského kurzu v některých třídách a u některých učitelů dochází ke změnám: Ve třídách I. C, III. A a IV. B se třídní schůzky konají v pondělí 20. ledna od 15.00 hod. Konzultace u učitelů - M. Studecká, J. Freiberg, K. Branda, L. Studecká a J. Šlaj se konají v pátek 10. ledna 14.00-15.00hod nebo prostřednictvím e-mailu.

V pondělí 6. ledna odjíždí na lyžařský kurz do Bedřichova žáci 2. stupně. Po šesti dnech je vystřídají žáci 1. stupně. Přejeme dobré sněhové podmínky a nezapomenutelné příjemné zážitky.

Úspěšný vstup do roku 2020, hodně radostí a úspěchů přejí zaměstnanci ZŠ Hluboká

Před vánočními prázdninami se uskutečnily 3 velmi pěkné akce: - Den s robotikou - Škola v pohybu - Vánoční dílny. Více ve fotogalerii.

Ve čtvrtek 5. prosince navštívil naši školu Mikuláš s čerty a anděly. Pro žáky si připravili pěkné vystoupení a rozdali dětem mikulášskou nadílku. Akce byla velmi pěkná. Mikuláš navštívil i mateřskou školku v Mlýnské ulici. Děkujeme.

Dívky - IV. kategorie vyhrály okresní kolo ve florbalu a postupují do krajského kola. Blahopřejeme.

Celkem: 28 článků