Zápis do prvních tříd
30.3.2020

Více v Aktualitách.

Zobrazeno: 149x
Kvůli zavřeným školám letos ve městě neproběhnou klasické zápisy do prvních tříd.

Autor: Karel Branda | Zobrazeno: 962x | Upraveno: 1.4.2020 | Upravil: Karel Branda
Jak se přihlásit do služeb Office 365? (Platí pro žáky od 5.-9.ročníku)

Možná oceníte souhrn nabídky včetně odkazů na jednom místě.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření školy si můžete vyzvednout každý pracovní den od 7.00 - do 14.30 hod v kanceláři vedení školy.

Na těchto webových stránkách najdete učivo pro děti. Jsou to úkoly, které by měly děti splnit do 20. 3. 2020. Po návratu do školy bude jejich práce hodnocena. Při nejasnostech kontaktujte prostřednictvím e-mailu vyučujícího nebo dotaz pošlete na info@zsnestemice.cz. Další učivo bude vloženo v pondělí 23. března 2020. Učivo je možné též vyzvednout v pracovní dny v kanceláři od 7.00 - 14.30 hod.

Mimořádné opatření vlády: od 11.3.2020 se uzavírá škola. Zatím nejsou známy bližší informace. Sledujte nadále www stránky, kde budou sdělovány podrobnější informace. Informace jsou též na stránkách MŠMT. Děkujeme za pochopení.

Ve středu 4. března naši žáci trénovali s atletkou Míšou Hrubou. V rámci Olympijského víceboje, do kterého se celá škola zapojuje již 6. rokem, byla škola vylosována na Trénink s olympionikem. Sportovní dopoledne bylo velmi zábavné, žáci si ho dostatečně užili. Děkujeme za krásnou akci. Více ve fotogalerii.

Na základě ranní zprávy o mimořádné odstávce studené vody vyhlašuji na pátek 21. února ředitelské volno. Za těchto podmínek nelze z hygienického hlediska zajistit řádný chod školy. V provozu bude pouze školní družina, tentokrát pro žáky 1. i 2. stupně. Příjem žáků od 6.00hod do 8.00hod. Při příchodu nahlašte čas odchodu a způsob (sám, v doprovodu). Pobyt dětí bude realizován převážně mimo budovu (vhodné oblečení), s sebou jídlo a pití na celý den. Děkuji za pochopení.

Od pondělí 3. února 2020 do pátku 6. února 2020 jsou jarní prázdniny. Školní družina uzavřena. Školní jídelna uzavřena.

V pátek 31. 1. 2020 jsou pololetní prázdniny. Školní družina je otevřena. Příjem dětí do 7.30 hod. Děti budou mít s sebou pití a jídlo na celý pobyt v ŠD. Školní jídelna nevaří.

Celkem: 36 článků