Informace Tady nic není :-(

Aktuality

Třídní schůzky na 1. stupni a konzultace na 2. stupni se konají v úterý 14. ledna 2020 od 16.00hod. Z důvodu lyžařského kurzu v některých třídách a u některých učitelů dochází ke změnám: Ve třídách I. C, III. A a IV. B se třídní schůzky konají v pondělí 20. ledna od 15.00 hod. Konzultace u učitelů - M. Studecká, J. Freiberg, K. Branda, L. Studecká a J. Šlaj se konají v pátek 10. ledna 14.00-15.00hod nebo prostřednictvím e-mailu.

V pondělí 6. ledna odjíždí na lyžařský kurz do Bedřichova žáci 2. stupně. Po šesti dnech je vystřídají žáci 1. stupně. Přejeme dobré sněhové podmínky a nezapomenutelné příjemné zážitky.

Úspěšný vstup do roku 2020, hodně radostí a úspěchů přejí zaměstnanci ZŠ Hluboká

Před vánočními prázdninami se uskutečnily 3 velmi pěkné akce: - Den s robotikou - Škola v pohybu - Vánoční dílny. Více ve fotogalerii.

Ve čtvrtek 5. prosince navštívil naši školu Mikuláš s čerty a anděly. Pro žáky si připravili pěkné vystoupení a rozdali dětem mikulášskou nadílku. Akce byla velmi pěkná. Mikuláš navštívil i mateřskou školku v Mlýnské ulici. Děkujeme.

Dívky - IV. kategorie vyhrály okresní kolo ve florbalu a postupují do krajského kola. Blahopřejeme.

Vloženo: 1.10.2019
Žáci a žákyně 1. stupně se zúčastnili okresního kola v přespolním běhu a byli úspěšní. Starší hoši vybojovali krásné 2. místo a mladší dívky získaly 3. místo. Gratulujeme!

Vloženo: 13.8.2019
Zhodnocení školního roku