ISIC Školák
3.6.2020
Objednávky průkazů ISIS Školák, které dorazí do pátku 5.6.2020 budou zpracovány a vystaveny ještě pro školní rok 2019/2020.
Tedy dají se použít ke slevám o prázdninách.
Objednávky po 7.6.2020 budou již vystaveny na období 2020/2021 a  lze je použít až od září 2020.

Aktuality

Děkujeme zákonným zástupcům za vyplnění dotazníku, který sloužil k zjištění průběžného zájmu o prezenční výuku ve škole. Předběžně se k výuce přihlásilo 62% žáků. V následujícím týdnu již dostanete podrobné informace a také dotazník k závazné přihlášce o docházce/nedocházce Vašeho dítěte do školy od 25.5.2020. Ještě jednou děkujeme za spolupráci a přejeme klidné dny.

Žáci 9. ročníku, kteří projevili zájem o výuku, byli rozděleni do 4 skupin. Složení skupin bylo zasláno žákům na jejich školní e-mailové adresy. V tomto e-mailu jsou napsány i další podrobnější informace. V pondělí musí žáci přinést vyplněné Čestné prohlášení. Žáky chválíme za zájem o výuku.

Źáci, kteří budou přijati na učební obor a dostanou rozhodnutí o přijetí, musí vyplnit zápisový lístek, nechat potvrdit na naší škole a pak doručit na novou školu.

Naše škola vydává svým žákům mezinárodní žákovský průkaz ISIC

Používání programu Alf pro procvičování a kontrolu domácí práce.

Zobrazeno: 1746x
Kvůli zavřeným školám letos ve městě neproběhnou klasické zápisy do prvních tříd.

Autor: Karel Branda | Zobrazeno: 2487x | Upraveno: 1.4.2020 | Upravil: Karel Branda
Jak se přihlásit do služeb Office 365? (Platí pro žáky od 5.-9.ročníku)

Celkem: 44 článků