4.1.2022

Vážení zákonní zástupci, žádáme o zaplacení ŠD (za měsíce leden - červen) do konce měsíce ledna. Výše hrazené částky je 900 Kč.

K platbě užijte variabilní a specifický symbol (návod jste obdrželi v září).

Děkujeme.

Preventivní testování ve školách od ledna 2022
31.12.2021

Dokumenty k testování ve školách od ledna 2022.

PDF souborPředávání dat (Velikost: neznámá)

PDF souborPreventivní testování (Velikost: neznámá)

Projektový den - Leonardo da Vinci

Vloženo: 23.11.2021 | Zobrazeno: 486x

Konkrétní informace zákonným zástupcům předají třídní vyučující.

Vloženo: 16.11.2021 | Autor: Radka Tintěrová

Vloženo: 14.11.2021 | Autor: Miloš Hruška | Zobrazeno: 444x
Bližší informace předá zákonným zástupcům třídní vyučující.

Vloženo: 13.11.2021 | Autor: Miloš Hruška | Zobrazeno: 309x

Celkem: 148 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.