Novinky od 2.9.2019
13.8.2019
  • Došlo k úpravě poplatků za provoz družiny a stravné.
  • Změněn vchod do školní družiny - nově z ul. Hluboká (vchod školní jídelny) a pouze na čip.
  • Více najdete na webu.
100 let od založení české školy v Neštěmicích
4.1.2019

se bude slavit dne 14.9.2019 v prostorách naší školy od 9:00 do 14:00.

Sledujte web a dozvíte se více.

Počítadlo

Nahrávám data...

Školní stravování

Vedoucí ŠJ Ivana Kalčicová , tel. 472 731 799, e-mail: jidelna@zsnestemice.cz

Vydávání obědů: od 11,00 - 14,00 hod

• Platba za stravné se provádí výhradně přes bankovní účet.
  • Číslo účtu je 19-882202359/0800.
  • Libovolnou částku je třeba zaplatit v předstihu na účet s přiděleným variabilním symbolem.
  • Není nutné platit přesnou částku, lze převést jakoukoliv částku, z které se vám budou částky za obědy postupně odečítat. Vracení přeplatků ze zaplaceného stravného zpět na účet, ze kterého se stravné platilo, se provádí na konci školního roku a týká se pouze žáků devátých ročníků, tedy dětí, které končí docházku na naší základní škole nebo na požádání.
  • Objednání jídel, výběr stravy a její rušení se provádí přes webové stránky www.strava.cz
  • Uživatelské jméno, heslo a VS dostanou žáci či rodiče zasláním na email, který uvedou při zakoupení čipu nebo karty.
  • variabilní symbol je evidenční číslo strávníka
  • Číslo zařízení je 6262  a jídelníček je k nahlédnutí zde
  • Odhlášení obědů (z důvodu nemoci) je možné do 12,00 hod předchozího dne.
  • Objednávání druhého jídla dva dny předem. Druhé jídlo se vaří při objednání alespoň 30-ti kusů.
  • V prostorách jídelny je objednávací box, kde lze stravu objednat, zrušit nebo učinit výběr objednávaného jídla.
  • Objednání stravy, její výběr a rušení nelze provádět osobně u vedoucí jídelny.
  • Peníze na účtu jídelny musí být nejdéle poslední pracovní den předcházejícího měsíce, aby žák mohl mít od prvního dne oběd.
  • Pokud neuvedete správně VS, nelze částku přiřadit.
  • V případě odhlášení stravy zůstávají peníze na Vašem školním účtě a jsou použity pro zaplacení stravy na další období.
    Věk dítěte se určuje za celý školní rok. (např. 11. narozeniny v dubnu 2020, za oběd platí od září 2019 26,- )
  • Ceny obědů
  • 7 – 10 let -  24,-