Školní stravování

Vedoucí ŠJ Ivana Kalčicová , tel. 472 731 799, e-mail: jidelna@mail.zsnestemice.cz

Vydávání obědů: od 11,00 - 14,00 hod

Změny ve výdeji jídel

Z důvodu epidemiologické situace a prevence rizik budou v novém školním roce 2020/2021

obědy cizím strávníkům (a žákům v 1.den nemoci) vydávány

POUZE do našich „EKO krabiček“.

Oběd v krabičce bude vydán po předložení žetonu.Tyto žetony lze zakoupit u vedoucí školní jídelny.

Od 1.2.2021 je cena žetonu 15,-Kč

• Platba za stravné se provádí výhradně přes bankovní účet.
  • Číslo účtu je 19-882202359/0800.
  • Libovolnou částku je třeba zaplatit v předstihu na účet s přiděleným variabilním symbolem.
  • Není nutné platit přesnou částku, lze převést jakoukoliv částku, z které se vám budou částky za obědy postupně odečítat. Vracení přeplatků ze zaplaceného stravného zpět na účet, ze kterého se stravné platilo, se provádí na konci školního roku a týká se pouze žáků devátých ročníků, tedy dětí, které končí docházku na naší základní škole nebo na požádání.
  • Objednání jídel, výběr stravy a její rušení se provádí přes webové stránky www.strava.cz
  • Uživatelské jméno, heslo a VS dostanou žáci či rodiče zasláním na email, který uvedou při zakoupení čipu nebo karty.
  • variabilní symbol je evidenční číslo strávníka
  • Číslo zařízení je 6262  a jídelníček je k nahlédnutí zde
  • Odhlášení obědů (z důvodu nemoci) je možné do 12,00 hod předchozího dne.
  • Objednávání druhého jídla dva dny předem. Druhé jídlo se vaří při objednání alespoň 30-ti kusů.
  • V prostorách jídelny je objednávací box, kde lze stravu objednat, zrušit nebo učinit výběr objednávaného jídla.
  • Objednání stravy, její výběr a rušení nelze provádět osobně u vedoucí jídelny.
  • Peníze na účtu jídelny musí být nejdéle poslední pracovní den předcházejícího měsíce, aby žák mohl mít od prvního dne oběd.
  • Pokud neuvedete správně VS, nelze částku přiřadit.
  • V případě odhlášení stravy zůstávají peníze na Vašem školním účtě a jsou použity pro zaplacení stravy na další období.
    Věk dítěte se určuje za celý školní rok. (např. 11. narozeniny v dubnu 2020, za oběd platí od září 2019 26,- )
  • Ceny obědů
  • 7 – 10 let -  24,-